Rituál Matky Země

Potenciál tohoto rituálu je, že pomáhá každé toužící duši ve znovuzrození - transformaci v oblasti znovupropojení s Matkou Zemí. Planeta Země, neboli Matka Země, je nezměrné vědomí hýřící hojností života a krásou, která se nedá vyslovit. Dá se pouze zažít a zažívat jako stav vědomí, které ovlivňuje míra našeho vědomého spojení. Toto vědomí Země je nazýváno Matkou , protože nás jako duchovní bytosti objala a přijala i s naší nevědomostí. Neustále nás zahrnuje láskou a hojností a touží se s námi spojit.

Představte si , že čekáte na osobu, kterou milujete, až k vám přijde. Přejete si vypadat skvěle, vše připravíte tak, aby byla šťastná a cítila se dobře. Přejete si dát absolutně to nejlepší ze sebe, co jen můžete, protože tu osobu milujete. Přesně takový postoj je naší Matky Země k nám jako k návštěvě. Její postoj je tak vstřícný, že jsme podlehli klamu, že vše je naše a jsme pány všeho. Jsme hosty pyšnými, nevědomími, hrubými a nezdvořilými. Pak se tu nemůžeme také cítit dobře, protože podléháme svém destruktivnímu vědomí. Ona však trpělivě čeká a vše odpouští - čeká na naše prozření jako trpělivá matka na to, až my přijmeme a uvědomíme si sebe i ji a staneme se jedním. Pak ve vztahu přichází na řadu harmonie, láska a vzájemné propojení a tím i vzájemné poznání obou vědomí.
Kdo si přeje a rezonuje s nastolením láskyplného a přátelského vztahu s Matkou Zemí, pak je pro něj rituál vhodný. Jako podpora na jeho cestě znovuzrození do nového vztahu.

Cena 2200Kč