Karmické vztahy

Ráda bych vás pozvala na povídání o vztazích. Prakticky celý náš život je definován našimy vztahy. Ze spirituálního pohledu jsou všechny naše vztahy i lidé kolem nás odrazem našeho vnitřního světa. Kdybychom byli propojeni s proudem života a měli vše vyčištěné, vnímali bychom vše kolem nás jako jednotu. Velmi jsme se vzdálili od své podstaty, proto vnímáme svět kolem nás v dualitě, a protože sebe nedokážeme dostatečně vnímat, naše vztahy nám odrážejí potřebné a pomáhají nám vracet se zpět k sobě. Naše nevědomost způsobuje, že je to tak náročné a bolestivé.

Tato přednáška je tedy pro to, abych vám přiblížila, jak vztahy fungují, tak jak jsem se s nimi (opravdu velmi důvěrně) seznámila při řešení svých rodových karem během mé šamanské cesty.
Povíme si o karmických vztazích, proč se nemůžete vymanit ze zaběhnutých vzorců a změnit situaci, i když velmi trpíte. O vztahu s rodiči - jak rodové karmy ovlivnují život náš i našich dětí. O spřízněných duších, a hlavně o tom nejdůležitějším, o tom jaký vztah máme sami k sobě.
Spousta z nás řeší velmi naléhavé životní situace, kde hraje svou roli i čas a věřím, že vám mohu pomoci podívat se na to z nového úhlu.
Ráda bych, abyste se sami mohli zorientovat ve svém životě.

Pokud budete mít zájem, můžeme rozebrat vaše konkrétní životní situace a říct si, jak s nimi lze pracovat na různých úrovních.

Ráda bych na této přednášce zachovala individuálnější přístup a prostor pro konzultace - max. počet 8 lidí.

Cena 600 Kč